Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zobacz więcej: pliki cookiesRozumiem


Poznaj INSTAL      Realizacje      Aktualności      Kariera      Strefa dostawcy      Dokumenty firmy      Kontakt      Referencje
Instalacje sanitarne
i mechaniczne

Prefabrykacja wentylacji

Wypożyczalnia tech.
uzbrojenia budowy

Wynajem pow. biurowych
i magazynowych

Do sprzedania

Inne usługi
      

Napisz e-mail

 

Prezes Spółki   Adam Plich plich@instal.info.pl
Sekretariat   Barbara Hryniewiecka sekretariat@instal.info.pl
Dział Przygotowania Produkcji kierownik   Alina Janiszewska janiszewska@instal.info.pl
    Maria Kowalczyk mariakowalczyk@instal.info.pl
    Agnieszka Domagała domagala@instal.info.pl
Dział Ekonomiczny kierownik   Małgorzata Heródzińska herodzińska@instal.info.pl
    Baran Renata baran@instal.info.pl
Dział Zaopatrzenia kierownik   Ireneusz Janiszewski janiszewski@instal.info.pl
Dział Realizacji Produkcji   Marek Kowalczyk marekkowalczyk@instal.info.pl
    Jerzy Żelaźnicki zelaznicki@instal.info.pl
    Jerzy Kozłowski kozlowski@instal.info.pl
    Eliasz Cimcioch cimcioch@instal.info.pl
Dział Zaplecza Technicznego kierownik   Anna Smejda smejda@instal.info.pl
  prefabrykacja wentylacji   Andrzej Krawczyk krawczyk@instal.info.pl
Dział Kadr i Płac   Kubiak Waldemar kubiak@instal.info.pl
       

powrót